Right-Asset 3
Left-Asset 4

فروشگاه مجازی خوان‌باجی

فروشگاه اینترنتی سونه، عرضه کننده صنایع دستی و دست سازهای هنری مختلف در زمینه های گوناگون می باشد. مجموعه های ارزش مندی مانند انواع زیورآلات (دستبند، گردن بند، گوشواره، انگشتر، پابند، خلخال، بندعینک و ...)، انواع هنرهای تجسمی (ترکیب چوب، رزین، خراطی، برشکاری، نقاشی روی چوب و . . .) انواع عروسک های دست ساز و هزاران محصول دستساز دیگر.

هدف این فروشگاه حمایت از هنر دست زنان و مردان ایرانی می باشد. البته تمرکز بیشتر فروشگاه سونه روی بانوان هنرمندی می باشد که در منازل و یا کارگاه های کوچک در اقصا نقاط کشور فعال می باشند. این افراد می توانند به صورت مستقیم، مشارکتی و فروش کالاها، محصولات و هنر دست خود را در فروشگاه سونه در اختیار شهروندان ایرانی قرار دهند.

همچنین در این فروشگاه حمایت از محیط زیست در دستور کار قرار گرفته است. به همین روی عمدتا محصولاتی استفاده می شود که ضرری برای محیط زیست نداشته باشند. به طور مثال در کارهای چوبی، از چوب های دور ریز و بی فایده استفاده می شود.یا از رزین های هماهنگ با محیط زیست بهره برده می شود.

محصولات هنری ارائه شده در سونه هیچ محدودیتی نداشته و می تواند از هر گروه هنری باشد. ولیکن محصولات صنعتی ارائه نمی شود و تنها کارهای دست ساز عرضه می گردد. از سوی دیگر در هر یک از کارها توجه به نوعی جهان بینی، فلسفه و یا فواید جسمی و روانی می گردد. در واقع تمام تمرکز برروی هنر نمایشی نیست و سعی می شود که محصولات کاربردی مبتنی بر یک دیدگاه ارائه گردد. به طور مثال در زیورآلات سونه، سعی شده است که از سنگ هایی با خواص مختلف برای بدن (جسم و روح) استفاده شود و چیدمان آنها نیز براساس یک دیدگاه و اندیشه انجام شود.

سونه، حامی هنر دست زنان و مردان ایرانی
Card image cap
دفتر فروش

تهران-تهران-خیابان وزرا (ابتدای گاندی)-روبروی کوچه ۳۷- پلاک ۱۰۶-طبقه ۵-واحد ۲۵۲

تلفن:۰۲۱۸۸۶۴۴۳۰۳

Card image cap
سایت تولید

گلستان ، شهر گرگان، فرهنگ شهر ، خیابان فرهنگ شهر ، بن بست فرهنگ شهر۳[پروین اعتصامی] ، پلاک ۲۰

کد پستی:۴۹۱۷۹۷۴۹۷۶ تلفن:۰۱۷۳۲۵۴۲۲۳۱